Ümraniye Motorlu Kurye

Ümraniye kurye hizmetleri, Ümraniye ilçesinde veya İstanbul genelinde herhangi bir paketi alıcıya teslim eder. Bu gönderi motorlu kurye ile taşındığından portatif ölçekte olmalıdır.

Apr 12, 2023 - 00:14
Apr 12, 2023 - 01:03
 0  7
Ümraniye Motorlu Kurye

Ümraniye motorlu kurye hizmetleri, Ümraniye ilçesinde veya İstanbul genelinde herhangi bir paketi alıcıya teslim eder. Bu gönderi motorlu kurye ile taşındığından portatif ölçekte olmalıdır. Şirketimiz son yıllarda artan talep karşısında sürekli kendini yenileyerek iş dünyasına katkı sağlamak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaktadır. Bu nedenle her türlü evrak ve paketler en hızlı şekilde istenilen adrese ulaştırılır. Ayrıca teknolojiye ayak uydurmak, hızlı ve sorunsuz teslimat için farklı alternatifler üretilerek başarılı hizmetler verilmektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için sıra dışı hizmetler sunulmaktadır.

Ümraniye Kurye Paket Teslimat Hizmetleri

Ümraniye ekspres kurye faaliyetlerinde hizmet politikaları doğrultusunda müşteri memnuniyeti geçerli olup, güvenli bir şekilde faaliyet göstermekteyiz. Zaman kavramına çok önem verdiğimiz için teslimatlarda gecikme olmaması konusunda hassas davranmaktayız. Gönderiniz varsa bizimle iletişime geçmeniz durumunda paket zaman kaybetmeden yola çıkar ve istenilen adrese teslim edilir.

Ümraniye nerededir, nereye bağlı ve hangi ilin ilçesidir?

Ümraniye, Türkiye'nin kuzeybatısında ve Marmara Bölgesi'nde yer alan yaklaşık 674.000 nüfuslu İstanbul ilinin bir ilçesidir. İlçe, İstanbul'un Anadolu yakasındadır. Batıda Üsküdar, güneyde Ataşehir, doğuda Sancaktepe ve Çekmeköy, kuzeyde İstanbul'un ilçelerinden Beykoz ile komşudur. En hızlı kentleşen ve hızla artan nüfus; Köy ve yerel geleneklerin korunduğu bir kentleşme örneğidir. Ümraniye ilçesi ekonomik çeşitlilik açısından oldukça zengin bir bölgedir. Küçük imalat sanayinden giyim eşyası, yedek parça ve ağaç ürünleri imalatına kadar uzanır. Ümraniye'nin il merkezine uzaklığı yaklaşık 21 km'dir.

Kurye Servisi Kurye hizmeti, firmamız tarafından gerçekleştirilen paket teslim ve dağıtım hizmetleridir. Hizmetler, Kişilerin veya işletmelerin gönderilerinin bu hizmetler aracılığıyla teslim edilmesini sağlar. Telefon: +90 505 521 7906