Gizlilik Politikaları

Gizlilik Politikası; Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Web sitemiz, https://www.alokuryeistanbul.com/ ve sahip olduğumuz ve işlettiğimiz diğer siteler aracılığıyla sizden toplayabileceğimiz herhangi bir bilgiyle ilgili gizliliğinize saygı duymak Alo kurye hizmetleri politikasıdır. Kişisel bilgilerinizi yalnızca size bir hizmet sunmak için gerçekten ihtiyacımız olduğunda isteriz. Bilginiz ve izninizle adil ve yasal olarak topluyoruz. Ayrıca neden topladığımızı ve nasıl kullanıldığını size bildireceğiz.

Topladığımız bilgileri yalnızca size istenen hizmeti sağlamak için gerekli olduğu sürece saklarız. Hangi verileri sakladığımız, ticari olarak kabul edilebilir bir şekilde koruduğumuz, yetkisiz erişimi, ifşayı, kopyalamayı, kullanımı veya değiştirmeyi ve ayrıca kayıp ve hırsızlığı önlediğimiz anlamına gelir.

Kişisel olarak tanımlayıcı bilgiler;

Yasalar gerektirmedikçe kamuya açık olarak veya üçüncü şahıslarla paylaşmayız. Web sitemiz, tarafımızca işletilmeyen harici sitelere bağlantı verebilir. Lütfen bu sitelerin içeriği ve uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüzün olmadığını ve gizlilik politikaları için sorumluluk veya yükümlülük kabul edemeyeceğimizi unutmayın. Talep ettiğiniz hizmetlerden bazılarını size sağlayamayacağımızı bilerek, kişisel bilgilerinize yönelik talebimizi reddetmekte özgürsünüz.

Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, gizlilik ve kişisel bilgi uygulamalarımızı kabul etmiş sayılır. Kullanıcı verilerini ve kişisel bilgileri nasıl kullandığımız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu politika 28 Temmuz 2020 tarihinden itibaren geçerlidir.