Küçükçekmece Motorlu Kurye

Küçükçekmece Motorlu Kurye

Küçükçekmece motorlu kurye hizmetleri, İstanbul genelinde veya ilçe sınırları içinde paketlerin alıcıya ulaştırılması için kullanılan bir hizmettir. Bu hizmet motorlu kurye ile sağlanmakta olup, taşınabilir ebatlarda gönderileri kapsamaktadır. İstanbul'da son yıllarda artan talep nedeniyle kurye hizmeti sürekli kendini yenilemekte ve iş dünyasına katkı sağlamaktadır. Kurye hizmeti, her türlü evrakı Küçükçekmece'den istenilen yere güvenli bir şekilde ulaştırır. Faaliyet gösterdiğimiz İstanbul ilinde kurye hizmetleri başta olmak üzere birçok farklı ilçe için çözümler sunmaktayız. Yenilikçi, modern ve dinamik bir çalışma tarzını benimseyen firmamız her zaman müşterilerine günümüz ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli hizmet süreçleri sunmayı amaç edinmiştir.

Küçükçekmece Motorlu Kurye Hizmetleri

Kurye hizmetleri teknolojinin gelişimine ayak uydurmakta ve hızlı ve sorunsuz teslimat için sürekli olarak farklı alternatifler üretmektedir. Böylelikle müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak için çalışmaktadır. Bu amaçla kurye hizmetleri çalışmalarını sürekli geliştirmektedir. Küçükçekmece ekspres kurye hizmetleri müşteri memnuniyeti ilkesine dayanmaktadır. Zamanın öneminden dolayı teslimatların kesintiye uğramamasına özen gösterilmektedir. Ekspres seçeneğini seçerseniz gönderiniz daha hızlı teslim edilir. Aynı zamanda Küçükçekmece bölgesinin en çok aranan kuryeleri arasında yer almaktadır.

Küçükçekmece kurye uygulamalarımız birçok avantaj sağlamaktadır. Bu nedenle paket gönderilerinizde her zaman müşterilerimizin vazgeçilmez tercihi oluyoruz. Uygulamamız öncelikle zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Çünkü Küçükçekmece ilçe sınırları içerisinde trafik yoğunluğunun sürekli olduğu bir yer. Bazen en yakın noktalar arasında bile ulaşım saatler sürebilmektedir. Ancak moto kuryelerimiz motosikletle seyahat ettikleri için trafiğe takılmazlar. En yoğun trafikte bile hızlı hareket ederek söz verdikleri sürede teslimatlarını gerçekleştiriyorlar. Küçükçekmece motorlu kurye uygulamamız enerji tasarrufu sağlamaktadır. Belge, dosya, hediye ya da herhangi bir paketi taşımak yorucu olabilir. Gönderilerinizi sizin adınıza taşıyoruz, yola çıkıyoruz ve teslim ediyoruz.

Kargo sektöründe kurye fiyatlarımız bazı etkenlere göre değişkenlik göstermektedir. Paketinizin teslim edileceği adres ile teslim edilecek adres arasındaki mesafe arttıkça fiyat da artmaktadır. Kurye türleri arasında da fiyat farkı vardır ve teslimat hızı ne kadar yüksek olursa, kurye fiyatı da o kadar yüksek olur. Küçükçekmece ve diğer ilçelerde taşıyacağınız paketler için firmamız her zaman en ekonomik teklifleri sunmaktadır.

Küçükçekmece ilçesi nerede ve hangi ilde?

Küçükçekmece ilçesi, İstanbul ilinin yaklaşık 748 bin nüfuslu, Türkiye'nin kuzeybatısında Marmara Bölgesi'nde yer alan ve İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. Güneydoğuda Bakırköy, doğuda Bahçelievler ve Bağcılar, kuzeyde Başakşehir, batıda İstanbul'un ilçelerinden biri olan Avcılar ile komşudur. İstanbul'un Marmara Denizi'ne kıyısı olan ilçelerinden biridir. İl merkezine 15 km uzaklıktadır. Küçükçekmece, İstanbul'un batısında aynı adı taşıyan gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. Batısında Avcılar ve Küçükçekmece Gölleri, kuzeyinde Başakşehir, doğusunda Bahçelievler ve Bağcılar, güneyinde Bakırköy ve Marmara Denizi bulunur. 1987 yılında Bakırköy ilçesinden ikisi köy (Kayabaşı ve Şamlar) ve 25 mahalle olmak üzere toplam 27 yerleşim yeri ayrılmıştır.

1992 yılında Avcılar, 2009 yılında Başakşehir ilçe olunca bugünkü sınırlarına ulaşmıştır. 2009 yılı itibari ile 21 mahalleden oluşmaktadır. Yaşam kalitesi endeksinde İstanbul'un 39 ilçesi arasında 12. sırada yer almaktadır. Marmara Denizi'ne ve adını verdiği Küçükçekmece Gölü'ne kıyısı vardır.

Paylaş :