Ataşehir Motorlu Kurye

Ataşehir Motorlu Kurye

Ataşehir motorlu kurye hizmeti, İstanbul içi kişisel veya ticari paketleri motorlu kurye ile en kısa sürede alıcısına ulaştırır. Hizmet verilen ilçeler arasında Mustafa Kemal Mahallesi, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Yenisahra, Ferhatpaşa ve İçerenköy bulunuyor. Şirket, İstanbul'da artan talep karşısında kendini yenileyerek iş dünyasına katkı sağlamak için hazırlıklarını tamamladı. Ataşehir kurye hizmetleri yeni nesil paket teslimat hizmeti olup, hava koşulları, trafik, yol çalışmaları gibi faktörler teslimat süresini etkileyebilmektedir. Yanlış adres veya yanlış kimlik bilgileri de zaman kaybına neden olabilir. Bu nedenle motorlu kurye hizmetlerinde kimlik ve adres bilgileri eksiksiz olarak verilmelidir. Herhangi bir kaza veya arıza durumunda diğer personeller kısa sürede paketin teslimatını tamamlar. Motorlu kurye seçenekleri ile istediğiniz adrese paket teslimatı yapılmaktadır.

Ataşehir Motorlu Kurye Hizmetleri

Motorlu kurye hizmetleri, hızlı ve sorunsuz teslimat sunmak için sürekli alternatifler üretmekte ve başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için olağanüstü fırsatlar sunar. Motorlu kurye hizmetlerinde müşteri memnuniyeti politikası geçerli ve güvenli bir şekilde uygulanmaktadır. Zaman kavramı çok önemli olduğu için teslimatlarda gecikme olmaması sağlanmaktadır. Gönderilmesi gereken belgeler veya paketler, iletişime geçmeniz durumunda hemen yola çıkar ve adrese teslim edilir. Zamanında ve sorunsuz paket teslimatı için profesyonel seçenekler tercih edilmektedir. Motosikletlerde deneyimli personel tarafından hizmetler verilmektedir.

Motosiklet için gerekli ruhsat ve belgeler firma tarafından sağlanmaktadır. Trafikte herhangi bir sorunla karşılaşmayan motorlu kurye çalışanları kışın buzlanma sorununa karşı önlem alıyor. Yağmurlu ve fırtınalı havalarda taşınan eşyanın güvenliği ve sürücünün güvenliği ön plandadır. Yol çalışmaları, trafik kazası gibi durumlar teslimatı olumsuz etkileyebilir ancak motorlu kurye personeli gerekli önlemleri alarak söz verdiği zamanda teslimatı gerçekleştirir. Paketler adresten adrese teslim edilir ve personel gece geç saatlere kadar hizmet vermeye devam eder.

Ataşehir ilçesi nerede ve hangi ilde?

Ataşehir, İstanbul'un Anadolu yakasında yer almaktadır. İstanbul'un doğu yarısında, Kocaeli Yarımadası'nın batısında yer alan ilçenin kıyı şeridi yoktur. 2008 yılında Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar'dan bazı mahallelerin bünyesine katılmasıyla ilçe statüsü kazanmış ve İstanbul'un 39 ilçesinden biri olmuştur. Güneybatıda Kadıköy, batıda Üsküdar, kuzeyde Ümraniye, doğuda Sancaktepe ve güneydoğuda Maltepe ile çevrilidir. İlçenin 2019 yılı nüfusu 425.094 olup, 17 mahallesi bulunmaktadır. Ataşehir, Türkiye'nin kuzeybatısında, Marmara Bölgesi'nde yer alan yaklaşık 425.000 nüfuslu İstanbul ilinin bir ilçesidir. İlçe, İstanbul'un Anadolu yakasındadır. Kuzeybatıda Üsküdar, batıda Kadıköy, güneyde Maltepe, doğuda Sancaktepe ve kuzeyde Ümraniye ile çevrilidir. İlçede ilk yerleşim 14. yüzyılda kurulmuştur. Ataşehir ile İstanbul şehir merkezi arasındaki mesafe yaklaşık 26 kilometredir.

Paylaş :