Hakkımızda

Alo Kurye, hızlı ve güvenilir kurye hizmetleri sunan bir teslimat şirketidir. Bu hizmet, evraklardan paketlere, özel gönderilerden acil iş evraklarına kadar pek çok farklı teslimat ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Alo Kurye, müşterilerinin çağrı merkezi aracılığıyla kolaylıkla ulaşabildiği ve isteklerini hızlı bir şekilde işleme almaktadır. Alo kurye firmasının profesyonel ekibi, gönderilerinizi güvenli bir şekilde taşıyarak gideceğiniz yere zamanında ve eksiksiz bir şekilde ulaştırmaktadır. Hızlı teslimat için moto kurye seçeneği sunarak gönderilerinizi trafiğe takılmadan teslim edebilirler. Bu hizmet iş dünyasında, e-ticarette, sağlık hizmetlerinde ve daha pek çok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Alo kurye gönderilerinin güvenli olduğunu bilmek isteyenler için ideal bir seçimdir.

Bir kurye şirketi olarak kendimiz hakkında en iyi izlenimi yaratmaya çalışıyoruz. 2015 yılında kurulan Alo Kurye, şehir içi paket taşımacılığı alanında faaliyetlerine devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve zamanında teslimat temel ilkelerimiz arasındadır. Teknik kadrosu, motorlu kurye ekibi ve en iyi yöneticisi ile İstanbul'da emin adımlarla hizmet vermeye devam etmektedir. Nihai hedef, taşıma ve teslimat işini zamanında, koşulsuz ve müşteri memnuniyetiyle tamamlamaktır. Kargo sektöründe değişen müşteri ihtiyaçlarına ve günümüz koşullarına göre sıra dışı çözümler üreterek fark yaratmaya devam ediyoruz. Bizimle bir kez çalışırsanız bir daha ayrılamazsınız.

Hakkımızda en iyi izlenimi bırakmak istiyoruz


Herkes sıradan kurye hizmeti verebilir ama fark yaratmak ve sıra dışı hizmet vermek bir ayrıcalıktır. İnsanların hakkımızda olumlu düşüncelere sahip olması bizim için son derece önemlidir. Zor olana çok çalışarak ulaşmak hedefimizdir. Kurye faaliyeti geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bu nedenle hassasiyetle üzerinde durduğumuz konu güven ve itibardır. Bu nedenle her günü ayrı ayrı analiz ederek doğru olanı yapmak başarı oranını artırır. Kurye hizmeti verilen bölgede ortaya çıkan bir problemin yerinde ve zamanında çözümü çalışma prensiplerimizdendir. Sürekli vurgulanan kavram zamandır. Sunulan hizmet açısından öncelikle zaman kavramı dikkate alınmaktadır.

Alo kurye şirketimizi olağanüstü kılan en önemli unsur zaman kavramıdır. Verilen sözlerin arkasında durmak, şartlara uyum sağlamak, birçok kriteri birleştirerek farklı çözümler üretip başarıya doğru ilerlemek ilkelerimiz arasındadır. Uzman kadromuz ve müşteri takip çalışanlarımızın mükemmel sonuçlar için ellerinden geleni yapacaklarına inancımız tamdır. bilinçli, kaliteli, üretken, teknolojik gelişmelere ayak uyduran, her ne olursa olsun müşterilerinin görüşlerini dikkate alan, kendini geliştiren bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır. Firmamız, hızlı ve güvenilir teslimat ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla modern teknolojisi ve profesyonel ekibiyle müşterilerine mükemmel bir hizmet sunmaktadır. Teslimatlarınızı sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için siz de Alo Kurye'yi tercih edebilirsiniz.