Hakkımızda

Alo kurye, hızlı ve güvenilir kurye hizmetleri sunan bir teslimat şirketidir. Bu hizmet, evraklardan paketlere, özel gönderilerden acil iş evraklarına kadar pek çok farklı teslimat ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Alo kurye, çağrı merkezi aracılığıyla müşterileri tarafından kolaylıkla ulaşılabilmektedir ve taleplerini hızlı bir şekilde işleme almaktadır. Alo kargo firmasının profesyonel ekibi, gönderilerinizi güvenli bir şekilde taşıyarak gideceğiniz yere zamanında ve eksiksiz olarak ulaştırmaktadır. Hızlı teslimat için moto kurye seçeneği sunarak gönderilerinizi trafiğe takılmadan teslim edebilirler. Bu hizmet iş, e-ticaret, sağlık ve daha birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Alo kurye ideal bir seçimdir. Bir kurye şirketi olarak hakkımızda en iyi izlenimi yaratmaya çalışıyoruz. 2015 yılında kurulan Alo Kurye, şehir içi paket taşımacılığı alanında faaliyetlerine devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve zamanında teslimat temel ilkelerimiz arasındadır. Teknik kadrosu, motorlu kurye ekibi ve en iyi yöneticisi ile İstanbul'da emin adımlarla hizmet vermeye devam etmektedir. Nihai hedef, taşıma ve teslimat işini zamanında, koşulsuz ve müşteri memnuniyetiyle tamamlamaktır. Değişen müşteri ihtiyaçlarına ve günümüz koşullarına göre sıra dışı çözümler üreterek kargo sektöründe fark yaratmaya devam ediyoruz.

Hakkımızda en iyi izlenimi bırakmak istiyoruz


Herkes kurye hizmeti verebilir ancak fark yaratmak ve olağanüstü hizmet sunmak bir ayrıcalıktır. İnsanların hakkımızda olumlu düşüncelere sahip olması bizim için son derece önemli. Amacımız zor şeyleri çok çalışarak başarmaktır. Kurye faaliyeti geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bu nedenle hassasiyetle üzerinde durduğumuz konu güven ve itibardır. Bu nedenle her günü ayrı ayrı analiz ederek doğru olanı yapmak başarı oranını artırır. Kurye hizmeti verilen bölgede ortaya çıkan her türlü sorunu zamanında ve uygun şekilde çözmek çalışma prensiplerimizden biridir. Sürekli vurgulanan kavram zamandır. Sunulan hizmet açısından öncelikle zaman kavramı dikkate alınmaktadır.

Şirketimizi olağanüstü kılan en önemli unsur zaman kavramıdır. Verdiğimiz sözlerin arkasında durmak, şartlara uyum sağlamak, birçok kriteri birleştirerek farklı çözümler üretip başarıya doğru ilerlemek ilkelerimiz arasındadır. Uzman kadromuz ve müşteri takip çalışanlarımızın mükemmel sonuçlar elde etmek için ellerinden geleni yapacaklarına olan inancımız tamdır. Teknolojik gelişmelere ayak uyduran, her ne olursa olsun müşterilerinin görüşlerini dikkate alan, kendini sürekli geliştiren, bilinçli, kaliteli ve üretken bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır. Firmamız hızlı ve güvenilir teslimat için profesyonel ekibiyle müşterilerine kusursuz hizmet vermeye devam etmektedir.