Hakkımızda

Kargo firması olarak hakkımızda en iyi izlenimi bırakmaya çalışıyoruz. 2015 yılında kurulan Alo Kurye, şehir içi paket taşımacılığı alanında faaliyet göstermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve zamanında teslimat temel prensipler arasındadır. Teknik kadrosu, motorlu kurye ekibi ve en iyi yöneticisi ile İstanbul'da emin adımlarla hizmet vermeye devam etmektedir. Nihai hedef, nakliye ve teslimat işini zamanında, koşulsuz ve müşteri memnuniyeti ile tamamlamaktır. Kurye sektöründe ve günümüz koşullarında farklılık gösteren müşteri ihtiyaçlarına sıra dışı çözümler üreterek fark yaratmaya devam ediyoruz. Bizimle bir kez çalıştıktan sonra bir daha ayrılamazsınız.

Kendimiz hakkında en iyi izlenimi bırakmak istiyoruz

Herkes sıradan kurye hizmeti verebilir ama fark yaratmak ve sıra dışı hizmet vermek bir ayrıcalıktır. İnsanların hakkımızda olumlu düşüncelere sahip olması bizim için son derece önemlidir. Zor olana emek vererek ulaşmak hedefimizdir. Kurye etkinliği geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bu nedenle hassasiyetle üzerinde durduğumuz konu güven ve itibardır. Bu nedenle her günü ayrı ayrı analiz ederek doğru olanı yapmak başarı oranını artırır.

Kurye hizmeti verilen bölgede ortaya çıkan bir sorunun yerinde ve zamanında çözümü çalışma prensibimizin ön saflarında yer almaktadır. Sürekli vurgulanan kavram zamandır. Sunulan hizmet açısından öncelikle zaman kavramı dikkate alınmaktadır. Şirketimizi sıra dışı yapan en önemli unsur zaman kavramıdır. Verilen sözlerin arkasında durmak, şartlara uyum sağlamak, birçok kriteri bir araya getirerek farklı çözümler üretmek ve başarıya doğru ilerlemek ilkelerimiz arasındadır.

Uzman kadromuz ve müşteri takibi yapan çalışanlarımızın ortaya çıkan mükemmel sonuçlar için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarından eminiz. bilinçli, kaliteli, üretken, teknolojik gelişmelere ayak uydurabilen, müşterilerinin görüşlerini her ne olursa olsun dikkate alan, kendini geliştiren bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır.