Hakkımızda

Kısacası hakkımızda en iyi izlenimi bırakmak için çalışıyoruz. 2015 yılında kurulan Alo Kurye, şehir içi paket taşımacılığı alanında faaliyet göstermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve zamanında teslimat temel prensipler arasındadır. Teknik kadrosu, motorlu kurye ekibi ve en iyi yöneticisi ile İstanbul'da emin adımlarla hizmet vermeye devam etmektedir. Nihai hedef, nakliye ve teslimat işini zamanında, koşulsuz ve müşteri memnuniyeti ile tamamlamaktır. Kurye sektöründe ve günümüz koşullarında farklılık gösteren müşteri ihtiyaçlarına sıra dışı çözümler üreterek fark yaratmaya devam ediyoruz. Bir kurye ile bir kez çalıştığınızda, bir daha asla ayrılamazsınız.

Hakkımızda en iyi izlenimi bırakmak istiyoruz

Herkes sıradan kurye hizmeti verebilir ama fark yaratmak ve sıra dışı hizmet vermek bir ayrıcalıktır. İnsanların hakkımızda olumlu düşüncelere sahip olması bizim için son derece önemlidir. Zor olana çabalayarak ulaşmak hedefimizdir. Kurye etkinliği geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bu nedenle hassasiyetle üzerinde durduğumuz konu güven ve itibardır. Bu nedenle her günü ayrı ayrı analiz ederek doğru olanı yapmak başarı oranını artırır.

Kurye hizmeti verilen bölgede ortaya çıkan bir sorunun yerinde ve zamanında çözümü çalışma prensibimizin başında gelmektedir. Sürekli vurgulanan kavram zamandır. Verilen hizmet açısından zaman kavramı öncelikli olarak dikkate alınmaktadır. Şirketimizi sıra dışı yapan en önemli unsur zaman kavramıdır. Verdiği sözün arkasında durmak, şartlara uyum sağlamak, birçok kriteri bir araya getirerek farklı çözümler üretmek ve başarıya doğru ilerlemek ilkelerimizin başında gelmektedir.

Uzman kadromuz ve müşteriyi izleyen çalışanlarımızın ürettiği mükemmel sonuçlar için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarına güveniyoruz. Bilinçli, kaliteli, üretken, kendini sürekli geliştirebilen, teknolojik gelişmelere ayak uydurabilen, müşteri görüşlerini her ne olursa olsun dikkate alan bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

Paylaş :