Şile Motorlu Kurye

Şile motorlu kurye hizmetleri, evrak paketlerini veya malları, Şile ilçesi içinde veya İstanbul genelinde bir alıcıya teslim eder. Bu gönderiler motorlu kurye ile taşınır ve taşınabilir bir ölçekte olmalıdır.

Apr 11, 2023 - 20:55
Apr 11, 2023 - 21:37
 0  6
Şile Motorlu Kurye

Şile motorlu kurye hizmetleri, evrak paketlerini veya malları, Şile ilçesi içinde veya İstanbul genelinde bir alıcıya teslim eder. Bu gönderiler motorlu kurye ile taşınır ve taşınabilir bir ölçekte olmalıdır. İstanbul'da son yıllarda artan talep nedeniyle firmamız kendini yenilemekte ve iş dünyasına katkı sağlamak için gerekli hazırlıkları yapmaktadır. Önemli olan her türlü evrak ve gönderilerin istenilen yere güvenilir bir şekilde ulaştırılmasıdır.

Şile Kurye Hizmetleri

Şile ekspres kurye faaliyetlerinde hizmet politikaları gereği müşteri memnuniyeti ilkesi geçerli olup, işlemler güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle zaman kavramına büyük önem verdiğimiz için teslimatların geciktirilmemesi konusunda özellikle hassas davranmaktayız. Gönderiniz var ise bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde zaman kaybetmeden gönderiniz istediğiniz adrese teslim edilecektir. Şile kurye hizmetleri, teknolojiye ayak uydurmak, hızlı ve sorunsuz teslimat yapabilmek ve başarılı olabilmek adına sürekli olarak farklı alternatifler üretmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti için ayrıcalıklı hizmetler sunulmaktadır.

Şile nerededir, nereye bağlı ve hangi ilin ilçesidir?

Şile, Türkiye'nin kuzeybatısındaki Marmara bölgesinde yer alan yaklaşık 33.000 nüfuslu İstanbul'un bir ilçesidir. İstanbul Anadolu yakasındadır. Batıda Beykoz ve Çekmeköy ilçeleri, güneybatıda Pendik ilçeleri, güney ve doğuda İstanbul'un ilçelerinden Kocaeli'nin Kandıra, Derince, Körfez ve Gebze ilçeleri ile komşudur. İstanbul'un kuzeyi ile Karadeniz'e kıyısı olan ilçenin şehir merkezine yaklaşık 79 kilometre uzaklıkta olduğu bilinmelidir.

Kurye Servisi Kurye hizmeti, firmamız tarafından gerçekleştirilen paket teslim ve dağıtım hizmetleridir. Hizmetler, Kişilerin veya işletmelerin gönderilerinin bu hizmetler aracılığıyla teslim edilmesini sağlar. Telefon: +90 505 521 7906