Silivri Motorlu Kurye

Silivri Motorlu Kurye

Silivri motorlu kurye, İstanbul ilçe sınırları veya İstanbul'dan alıcıya paket, belge veya eşya teslim etmektedir. Bu hizmet, paketin motorlu kurye ile taşınması nedeniyle boyutunun taşınabilir olmasını gerektirmektedir. Son yıllarda İstanbul'da artan talep nedeniyle Alo kurye, iş dünyasına katkı sağlamak için gerekli tüm hazırlıkları yapmıştır ve Avrupa yakasından belgeleri veya paketleri güvenli bir şekilde istenilen yere teslim etmektedir.

Silivri kurye servisimiz, uzman kadrosu ve tecrübesiyle her zaman sizin yanınızda. İşlerinizi yaparken nerede nasıl ilerleyecekleri, evrakların nasıl taşınacağı gibi sorularınıza cevap veriyoruz. Böylece işlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Belgeler, evraklar ve kurye hizmetleri hem iş hayatında hem de günlük hayatta vazgeçilmezdir. Zaman önemli olduğu için, belgelerin zamanında teslim edilmesi büyük önem taşır. İstanbul, büyüklüğü ve kalabalığıyla sadece değil, birçok sektörün merkezi olduğu için de önemlidir. Bu nedenle, zaman konusunda bir yarış içindeyiz. Trafiği göz önünde bulundurarak en iyi çözüm olarak İstanbul Kurye hizmetimizi sunuyoruz.

Silivri Motorlu Kurye Hizmetleri

Silivri kurye hizmetimiz uluslararası kalite standartlarına uygun olarak sunulmaktadır. Amacımız her zaman güvenilir ve sorunsuz hizmet vermektir. Bu yüzden gece gündüz çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Ekibimiz ve şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve sizlerin geri bildirimleri ile sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Hizmetimiz firmamızı aramanız ile başlar. Çağrı merkezindeki ekibimiz sizden gerekli bilgileri alır ve size en yakın motorlu kuryeyi yönlendirir. Alınan kurye en iyi şekilde korunur ve güvenli bir şekilde taşınır. Teslim edildiğinde bilgi verilir. Olumsuz hava koşullarında dahi evrak veya koli taşıma nasıl yapılır sorusunun cevabı olan kurye ile iş yükünüzü hafifletebilirsiniz.

Silivri ilçesinde kurye hizmetleri ile teknolojiye ayak uyduran hızlı ve sorunsuz teslimat için sürekli farklı alternatifler üreterek başarı ile çalışmaktayız. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için ayrıcalıklı kurye hizmetleri sunulmaktadır. Silivri ekspres kurye faaliyetleri ve hizmet politikaları doğrultusunda müşteri memnuniyeti ilkesi geçerli olup, güvenle hareket etmekteyiz. Zaman kavramına çok önem verdiğimiz için teslimatları aksatmama konusunda hassas davranmaktayız. Paketiniz varsa, bizimle iletişime geçmeniz durumunda paket gecikmeden yola çıkar ve gerekli adrese teslim edilir.

Silivri ilçesi nerede ve hangi ilde?

Silivri, Türkiye'nin kuzeybatısındaki Marmara bölgesinde yer alan yaklaşık 161.000 nüfuslu İstanbul ilinin bir ilçesidir. İstanbul Avrupa yakasındadır. İlçe kuzey ve doğuda Büyükçekmece ve Çatalca ilçeleri ile batıda Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi, Çorlu ve Çerkezköy ilçeleri ile komşudur. Güneyinde Marmara Denizi'ne kıyısı olan İstanbul'un ilçelerinden biridir ve şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 63 kilometredir. İstanbul Avrupa yakasının batısında 41 derece 3 dakika kuzey paraleli ile 28 derece 20 dakika doğu meridyenlerinin kesiştiği noktadadır. Batısında Tekirdağ ilinin Çorlu ve Marmaraereğlisi ilçeleri, doğusunda İstanbul ilinin Büyükçekmece ilçesi, kuzeyinde İstanbul ilinin Çatalca ilçesi, kuzeybatısında Tekirdağ ilinin Çerkezköy ilçesi ve güneyinde Marmara Denizi bulunmaktadır. Marmara Denizi'ne kıyı şeridinin uzunluğu yaklaşık 45 km, ilçenin yüzölçümü yaklaşık 760 km²'dir.

Paylaş :