Silivri Motorlu Kurye

Silivri motorlu kurye hizmetleri, ilçe sınırları içinde veya İstanbul genelinde alıcıya bir paket teslim etmektir. Bu paketler motorlu kurye ile taşınmaktadır ve paket boyutunun taşınabilir olması gerekmektedir.

Nisan 11, 2023 - 16:19
Ağustos 23, 2023 - 17:06
 0  58
Silivri Motorlu Kurye

Silivri motorlu kurye hizmetleri, ilçe sınırları içinde veya İstanbul genelinde alıcıya bir paket teslim etmektir. Bu paketler motorlu kurye ile taşınmaktadır ve paket boyutunun taşınabilir olması gerekmektedir. İstanbul'da son yıllarda artan talep nedeniyle firmamız sürekli kendini yenilemekte ve iş dünyasına katkı sağlamak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaktadır. Bu nedenle evrak ve paketleri istenilen yere ulaştırmak bizim görevimizdir. Silivri kurye hizmetleri, hizmet politikaları doğrultusunda müşteri memnuniyeti esas alınarak güvenli bir şekilde faaliyet göstermektedir. Hızlı ve sorunsuz teslimat için farklı alternatifler ile teknolojiye ayak uydurarak başarılı bir şekilde çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için ayrıcalıklı hizmetler sunulmaktadır.

Silivri motorlu kurye hizmetleri


Silivri ekspres kurye faaliyetlerinde zaman kavramına büyük önem verdiğimiz için teslimatları aksatmama konusunda hassas davranmaktayız. Evraklarınız, kolileriniz ve bir paketiniz varsa, bizimle iletişime geçmeniz durumunda, istediğiniz yerden alınır ve gecikmeden gereken adrese teslim edilir.

Silivri nerede, hangi ilin ilçesi?

Silivri, Türkiye'nin kuzeybatısındaki Marmara bölgesinde yer alan yaklaşık 161.000 nüfuslu İstanbul ilinin bir ilçesidir. İstanbul Avrupa yakasındadır. İlçe kuzey ve doğuda Büyükçekmece ve Çatalca ilçeleri ile batıda Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi, Çorlu ve Çerkezköy ilçeleri ile komşudur. Güneyde Marmara Denizi'ne kıyısı olan İstanbul'un ilçelerinden biridir ve şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 63 kilometredir.

İstanbul Kurye Kurye hizmeti, firmamız tarafından gerçekleştirilen paket teslim ve dağıtım hizmetleridir. Hizmetler, Kişilerin veya işletmelerin gönderilerinin bu hizmetler aracılığıyla teslim edilmesini sağlar. Telefon: +90 505 521 7906