Sultanbeyli Motorlu Kurye

Sultanbeyli motorlu kurye hizmetleri, Sultanbeyli ilçe sınırları içinde veya İstanbul genelinde gönderilecek paketleri alıcısına teslim etmektir. Bu gönderi motorlu kurye ile yapılır ve taşınabilir bir ölçekte olmalıdır.

 0  55
Sultanbeyli Motorlu Kurye

Sultanbeyli motorlu kurye hizmetleri, Sultanbeyli ilçesi sınırları içerisinde veya İstanbul geneline gönderilecek paketleri alıcısına teslim etmektir. Bu gönderi motorlu kurye ile yapılmaktadır ve taşınabilir ölçekte olmalıdır. Son yıllarda artan talep nedeniyle işletmemiz kendini yenilemekte ve iş dünyasına katkı sağlamak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaktadır. Bu nedenle her türlü paketi istenilen adrese zamanında teslim etmek görevimizdir. Sultanbeyli kurye sürekli olarak farklı alternatifler üretmekte, teknolojiyi takip ederek hızlı ve sorunsuz teslimat için başarıyla çalışmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla ayrıcalıklı hizmetlerin yanı sıra belge, paket, hediye gibi gönderilerin hızlı teslim alınması ve teslimi sağlanmaktadır.

Sultanbeyli motorlu kurye hizmetleri


Sultanbeyli ekspres kurye sunduğu faaliyetlerde güvenle hareket etmektedir. Ayrıca hizmet politikaları doğrultusunda müşteri memnuniyeti ilkesi geçerlidir. Zaman kavramına çok önem verdiğimiz için teslimatların aksatılmaması konusunda özellikle hassas davranmaktayız. Gönderiniz var ise bizimle iletişime geçmeniz halinde zaman kaybetmeden istediğiniz lokasyondan alınarak istediğiniz adrese teslim edilecektir.

Sultanbeyli nerededir, nereye bağlı ve hangi ilin ilçesidir?

Sultanbeyli, İstanbul'un Anadolu yakasında, Türkiye'nin kuzeybatısındaki Marmara Bölgesi'nde bulunan yaklaşık 315.000 nüfuslu İstanbul ilinin bir ilçesidir. Sultanbeyli ilçesi, güneybatıda Kartal, doğuda Pendik ve kuzeybatıda Sancaktepe ile sınırlanmıştır. Sultanbeyli'nin il merkezine uzaklığı yaklaşık 37 kilometredir.

Alo Kurye Alo kurye tarafından verilen paket teslimatı ve dağıtım hizmetleridir. Bu hizmetler aracılığıyla kişi veya işletmelerin gönderilerinin en uygun zamanda teslim edilmesini sağlar.