Sarıyer Motorlu Kurye

Sarıyer motorlu kurye hizmetleri, paket ve evrakları merkezden ilçeye veya İstanbul genelinde bir alıcıya teslim eder. Paketler motorlu kurye ile taşınır, bu nedenle taşınabilir bir ölçekte olmalıdır

Nisan 11, 2023 - 15:33
Ağustos 23, 2023 - 17:25
 0  59
Sarıyer Motorlu Kurye

Sarıyer motorlu kurye hizmetleri, paket ve evrakları merkezden ilçeye veya İstanbul genelinde bir alıcıya teslim eder. Paketler motorlu kurye ile taşınır, bu nedenle taşınabilir bir ölçekte olmalıdır. Son yıllarda İstanbul'da artan talep nedeniyle kendini yenileyen firmamız iş dünyasına katkı sağlamak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaktadır. Sarıyer kurye her türlü evrakı güvenilir ve zamanında istenilen yere ulaştırır.

Sarıyer motorlu kurye hizmetleri


Sarıyer kurye hizmetleri hızlı ve sorunsuz teslimat için teknolojiyi takip eder, sürekli alternatifler üretir ve başarılı bir şekilde çalışır. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için ayrıcalıklı kurye hizmetleri sunuyoruz. Hizmet politikaları gereği Sarıyer ekspres kurye faaliyetlerinde müşteri memnuniyeti ilkesi geçerlidir. Zaman kavramına çok önem verdiğimiz için teslimatların aksatılmaması konusunda özellikle hassas davranmaktayız. Gönderiniz varsa bizimle iletişime geçmeniz halinde istediğiniz adrese teslim edilecektir.

Sarıyer nerede ve nereye bağlı?

Sarıyer, İstanbul'un Avrupa yakasında, Türkiye'nin kuzeybatısındaki Marmara bölgesinde yer alan yaklaşık 338.000 nüfuslu İstanbul ilinin bir ilçesidir. Batıda Eyüp Sultan, güneyde Şişli ve Beşiktaş semtleriyle komşu olup, İstanbul'un hem Karadeniz'e hem de Boğaz'a kıyısı olan ilçelerinden biridir. Ayrıca doğuda İstanbul Boğazı üzerinden Beykoz ilçesine komşudur. İl merkezine uzaklığı yaklaşık 24 kilometredir.

İstanbul Kurye Kurye hizmeti, firmamız tarafından gerçekleştirilen paket teslim ve dağıtım hizmetleridir. Hizmetler, Kişilerin veya işletmelerin gönderilerinin bu hizmetler aracılığıyla teslim edilmesini sağlar. Telefon: +90 505 521 7906