Sultangazi Motorlu Kurye

Sultangazi Motorlu Kurye

Sultangazi motorlu kurye hizmetleri, İstanbul genelinde veya ilçede alıcıya bir paket teslim etmektir. Bu gönderi motorlu kurye ile taşınır. Gönderi boyutu taşınabilir olmalıdır. Son yıllarda artan talep karşısında sürekli kendini yenileyerek iş dünyasına katkı sağlamak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaktadır. Her türlü kıymetli evrak ve ürün paketleri Sultangazi'den gerekli lokasyona güvenle ulaştırılır. Zaman kavramından dolayı teslimatta gecikme olmaması için hassasiyet gösterilmektedir. Gönderiniz varsa bize ulaşırsanız vakit kaybetmeden kargonuz yola çıkar. Firmamız kurye hizmeti ile hızlı ve sorunsuz teslimat için sürekli farklı alternatifler üreterek başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için olağanüstü fırsatlar ve kolaylıklar sunulmaktadır.

Sultangazi Motorlu Kurye Hizmetleri

Sultangazi'nin en çok aranan kuryelerinden biri olmak için gelişime açığız. Sultangazi ekspres kurye faaliyetleri, hizmet politikaları gereği müşteri memnuniyeti esas alınarak yürütülmektedir. Firmamız e-ticaret sektöründe artan ihtiyaca cevap verebilmek için moto kurye hizmeti sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket etmektedir. Zaman kaybetmemek için doğru iş planı ile hareket ediyor, Sultangazi güzergâh bilgisi ile paketleri adreslere zaman aşımına uğramadan taşıyoruz. Moto kuryeler sayesinde değerli, acil ve hassas gönderiler hızlı bir şekilde adreslere gönderilebilir. Sultangazi ilçesinde hizmet veren firmamız sektörün lider ve güvenilir ismi olarak çalışmalarını büyük bir titizlikle yürütmektedir.

Motorlu kuryeler sayesinde evrak, dosya, çiçek, pasta, kırılabilir eşya gibi ürünler kısa sürede ve zarar görmeden adrese teslim edilir. Müşterilerin istediği saatte teslimat yapılabilmekte ve işlem ücreti bütçe dostudur. Acil paketler firmamız ile zaman kaybetmeden güvenle taşınabilmektedir. Ancak Sultangazi'de kurye seçimi yaparken araştırma yapmak gerekir çünkü doğru firma tarafından tercih edilmediği takdirde maddi kayıplara neden olabilir. Motorlu kuryeler ile taşınırken güvenlik önlemleri alınmalı ve kargo görevlisinin ürünü zamanında teslim etmesi de önemlidir.

Sultangazi ilçesi nerede ve hangi ilde?

Sultangazi, Türkiye'nin kuzeybatısında, Marmara Bölgesi'nde yer alan yaklaşık 513.000 nüfuslu İstanbul ilinin bir ilçesidir. İstanbul Avrupa yakasındadır. İstanbul'un ilçelerinden kuzeyde ve doğuda Eyüp Sultan, batıda Başakşehir, güneyde Esenler ve Gaziosmanpaşa ile komşudur. Ayrıca yüzölçümü ile İstanbul'un ilçeleri arasında 19. sırada yer almaktadır. Sultangazi'nin il merkezine uzaklığı yaklaşık 12 km'dir.

Gaziosmanpaşa'dan 14, Eyüpsultan ve Esenler'den birer mahallenin katılımıyla 2008 yılında kurulmuştur. Deniz seviyesinden 50 metre yükseklikte ve 36 km² yüzölçümüne sahip olan ilçe, doğuda Eyüpsultan, batıda Esenler, güneyde Gaziosmanpaşa ve kuzeybatıda Başakşehir ile komşudur. İlçe yüzölçümü bakımından İstanbul'un ilçeleri arasında 19. sırada yer almaktadır. 16 mahalleden oluşan ilçede Alibey barajı, Cebeci taş ocakları ve birkaç küçük dere bulunuyor. 1975-1983 yılları arasında içme, kullanma ve sanayi suyu temini amacıyla yapılan Alibey Barajı, halen Avrupa yakasının önemli bir bölümünün içme suyu ihtiyacını karşılamaktadır.

Paylaş :