Sultangazi Motorlu Kurye

Sultangazi motorlu kurye hizmetleri, Sultangazi ilçe sınırları içinde veya İstanbul genelinde gönderilen paketleri alıcıya teslim eder. Bu gönderi motorlu kurye ile taşınır ve taşınabilir ölçekte olmalıdır.

Nisan 11, 2023 - 20:17
Ağustos 23, 2023 - 17:02
 0  55
Sultangazi Motorlu Kurye

Sultangazi motorlu kurye hizmetleri Sultangazi ilçe sınırları içerisinde veya İstanbul geneline gönderilen paketleri alıcısına teslim eder. Bu gönderi motorlu kurye ile yapılmaktadır ve taşınabilir ölçekte olmalıdır. İstanbul'da son yıllarda artan talep karşısında sürekli kendini yenileyerek iş dünyasına katkı sağlamak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaktadır. Her türlü değerli evrak ve ürün paketleri Sultangazi'den istenilen yere zamanında teslim edilir.

Sultangazi motorlu kurye hizmetleri


Firmamız teknolojiye ayak uydurmak adına hızlı ve sorunsuz teslimat için sürekli farklı alternatifler üreterek başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için olağanüstü fırsat ve kolaylıklar sunulmaktadır. Sultangazi'nin en çok aranan kuryelerinden biri olmak için gelişime açığız. Sultangazi ekspres kurye faaliyetleri müşteri memnuniyeti ve hizmet politikaları doğrultusunda yürütülmektedir. Zaman kavramının önemi nedeniyle teslimatlarda gecikme yaşanmamasına özen gösterilmektedir. Gönderiniz varsa bizimle iletişime geçin, gönderiniz en kısa sürede teslim edilecektir.

Sultangazi nerededir, nereye bağlı ve hangi ilin ilçesidir?

Sultangazi, İstanbul ilinin yaklaşık 513.000 nüfuslu, İstanbul'un Avrupa yakasında, Türkiye'nin kuzeybatısındaki Marmara Bölgesi'nde bulunan bir ilçesidir. İlçe, kuzeyde ve doğuda İstanbul, Eyüp Sultan, batıda Başakşehir, güneyde Esenler ve Gaziosmanpaşa ile komşudur. Yüzölçümü bakımından da İstanbul'un ilçeleri arasında 19. sırada yer almaktadır. Sultangazi'nin il merkezine uzaklığı yaklaşık 12 km'dir.

İstanbul Kurye Kurye hizmeti, firmamız tarafından gerçekleştirilen paket teslim ve dağıtım hizmetleridir. Hizmetler, Kişilerin veya işletmelerin gönderilerinin bu hizmetler aracılığıyla teslim edilmesini sağlar. Telefon: +90 505 521 7906