Zeytinburnu Motorlu Kurye

Zeytinburnu Motorlu Kurye

Zeytinburnu motorlu kurye hizmetleri, belge ve paketleri hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim eder. İstanbul genelinde aynı gün alıcısına teslim edilir ve motorlu kurye ile gönderilir. Zeytinburnu kurye müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet politikası ile çalışmakta ve teslimatlarda hassasiyet gösterilmektedir. İstanbul'un ilçelerinden biri olan Zeytinburnu, cumhuriyetin ilanından sonra artan nüfusu ile hızlı bir gelişme sürecine girmiştir. Surların dışında olması nedeniyle şehre çok yakın olsa da uzun süredir gelişmeyen semt, günümüzde şehrin en önemli ve bilinen bölgelerinden biridir. Geçmişte dericiliği ile tanınan ilçenin gelişmesiyle birlikte üretim tesisleri başka yerlere taşınmış ve üretim tesislerinin yerini büyük firmaların merkez ve bölge temsilcilikleri almıştır.

Zeytinburnu, Fatih, Eyüpsultan, Bayrampaşa, Esenler, Güngören ve Bakırköy gibi ilçelerle komşu olması nedeniyle kurye hizmeti kullanımının en yaygın olduğu ilçelerin başında gelir. Yoğun nüfusu, sanayi ve ticaretin yoğun olduğu ilçelere komşu olması, doğu-batı yönünde ilerlemek isteyenlerin de uğrak yeri olması nedeniyle, Zeytinburnu İstanbul'da trafiğin yoğun olduğu bir ilçedir. Bu nedenle motosiklet kullanımının yaygın olduğu Zeytinburnu ilçesi kurye ihtiyacı açısından diğer ilçelere göre hep önde olmuştur. Ayrıca modern şehir yaşamının bir sonucu haline gelen hızlı yaşam tarzı günümüzde birçok konuyu şekillendiren önemli etkenlerden biri haline gelmiştir.

Zeytinburnu Motorlu Kurye Hizmetleri

Zeytinburnu kurye hizmetleri başta olmak üzere birçok alanda koli dağıtım hizmeti vermekteyiz. Günümüz ihtiyaçlarına göre sürekli güncellediğimiz motorlu kurye hizmetlerimizden memnun kalacağınızdan şüphemiz yoktur. Hem kurumsal hem de bireysel gönderileriniz için Zeytinburnu moto kurye hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Zeytinburnu motorlu kurye hizmetleri, standart kargo ve paket gönderilerinden daha hızlı ve özel bir hizmet sunmaktadır. Hizmet talep eden müşterilerimize, teslimat rotasının tek bir kişiye değil birden fazla müşterinin paketleri teslim etmesi için düzenlenmiş olmasından dolayı, süre uzayabileceği bilgisini vermekteyiz. Bizimle iletişime geçtiğiniz durumlarda, teslimat süreci ve güzergahı size özel olarak planlanır. Böylece paketlerinizin güvenli ve zamanında istenilen noktaya ulaşmasını sağlıyoruz ve müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde garanti ediyoruz.

FFirmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için sürekli olarak farklı alternatifler üretmekte ve başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıcalıklı hizmet sunulur ve müşteri memnuniyeti esas alınarak güvenle hareket edilir. Teslimat açısından gecikmelerin yaşanmaması için zaman önemlidir ve hassasiyet gösterilmektedir.

Zeytinburnu nerede ve hangi ildedir?

Zeytinburnu ilçesi, İstanbul'un yaklaşık 287 bin nüfuslu, Türkiye'nin kuzeybatısında ve Marmara Bölgesi'nde yer alan bir ilçesidir. İstanbul Avrupa yakasındadır. Doğuda Fatih, kuzeyde Eyüp Sultan ve Bayrampaşa, kuzeybatıda Esenler, batıda Güngören ve Bakırköy ile komşudur. İlçenin il merkezine uzaklığı yaklaşık 4 kilometredir. Trakya'nın güneydoğusunda, Çatalca yarımadasının Marmara Denizi'ne bakan yamaçlarının bu denizle buluştuğu yerdedir. Tarihi yarımada ve surlarla ayrılmış, E-5 karayolu sınırına ve havalimanına 15-20 dakika uzaklıktadır. Bu nedenle İstanbul'un dışarıya açılan önemli bir penceresidir. Doğuda Fatih, kuzeydoğuda Eyüpsultan, kuzeyde Bayrampaşa, batıda Güngören ve Bakırköy, kuzeybatıda Esenler, güneyde Marmara Denizi ile çevrilidir.

Paylaş :