Pendik Motorlu Kurye

Pendik motorlu kurye hizmetleri, İstanbul genelinde ilçe merkezi veya çevresinden gelen paketleri teslim etmektir. Bu gönderiler motorlu kurye ile taşınır. Bu nedenle, taşınabilir bir ölçekte olmalıdır.

 0  69
Pendik Motorlu Kurye

Pendik motorlu kurye hizmetleri, İstanbul genelinde ilçe merkezi veya çevresinden gelen paketleri teslim etmektir. Bu gönderiler motorlu kurye ile taşınır. Bu nedenle, taşınabilir bir ölçekte olmalıdır. İstanbul'da artan müşteri talepleri doğrultusunda firmamız kendini yenilemekte ve sektörel segmente katkı sağlamak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaktadır. Bu sebeple her türlü evrak ve kolinin güvenilir bir şekilde istenilen yere ulaştırılmasıdır. Teknolojiye ayak uydurmak, farklı alternatifler üretmek, hızlı ve sorunsuz teslim etmek için başarıyla çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için ayrıcalıklı kurye hizmetleri sunuyoruz.

Pendik motorlu kurye hizmetleri


Pendik ekspres kurye faaliyetlerinde güvenle hareket etmekte ve hizmet politikaları doğrultusunda müşteri memnuniyeti ilkesi geçerlidir. Zaman kavramına çok önem verdiğimiz için teslimatların aksatılmaması konusunda özellikle hassas davranmaktayız. Gönderiniz var ise bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde zaman kaybetmeden gönderiniz istediğiniz adrese teslim edilecektir.

Pendik nerede ve nereye bağlı?

Türkiye'nin kuzeybatısındaki Marmara bölgesinde yer alan yaklaşık 664.000 nüfuslu İstanbul iline bağlı bir ilçedir. İstanbul Anadolu yakasındadır. Doğuda İstanbul, Tuzla, kuzeydoğuda Şile, kuzeyde Çekmeköy, batıda Sancaktepe, Sultanbeyli ve Kartal ilçeleri, doğuda Kocaeli'nin Gebze ilçesi ile komşudur. İstanbul'un Marmara Denizi'ne kıyısı olan ilçelerinden biridir ve şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 39 kilometredir.

Alo Kurye Alo kurye tarafından verilen paket teslimatı ve dağıtım hizmetleridir. Bu hizmetler aracılığıyla kişi veya işletmelerin gönderilerinin en uygun zamanda teslim edilmesini sağlar.