Moto Kurye » Motorlu Servisi

Moto kurye servisi ile hızlı ve pratik taşıma servisi sunmaktayız. Evrak, eşya, paket vb. taşıma için irtibata geçebilirsiniz. Bir noktadan diğer noktaya acil bir gönderiniz varsa İstanbul trafiğine takılmadan güvenle istenilen noktaya ulaştırmaktayız.

İstanbul sınırları dahilinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası tamamına normal, acil, express, gümrük, gidiş dönüş, hava yolu kargoya teslimat gibi seçenekleriyle sağlanan hizmet türünden yararlanabilirsiniz. Teslimat süreleri açık hava şartlarında geçerli olup teslimat saatleri hava şartları ve  trafiğe kapatılan güzergahlarda zaman zaman değişkenlik gösterebilir.

Moto Kurye Servisi İle Pratik Teslimat!

Sunulan motorlu servis hizmeti şehir içi taşımada artan ihtiyaçlar sebebi ile alternatif olarak görülür, motosiklet kullanımında tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşur. Arabalı araçların yanında moto kurye servis imkanı müşterileri için tercih sebebidir. Sektörde en iyi kurye firmalarından biri olma özelliği ile tercih sebebi olmaya devam ediyoruz.

Ekonomik fiyatlarla hizmet veren alo kurye firması ile işlerinizi garanti altına alabilir sunduğu profesyonel hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Taşımada kullanılan motorlar bu iş için tahsis edilmiş durumdadır. Çalışanlar özel bir eğitimden geçerek hazırlanmaktadır. Burada yapmanız gereken ise hemen bu konuda üst düzey kalite de bir hizmet ortaya koyan firmamıza tercih etmeniz olacaktır.

Bünyemizde aktif halde bulunan Motorlu Kuryeler İstanbul genelinde hizmet vermekte olup gün içerisinde her bölgede bulunmaktadır. Göndermek istediğiniz gönderi için kuryenin nerede olduğunun hiç bir önemi yoktur. Çünkü sipariş verildikten sonra size en yakın kurye gönderinin alınacağı adrese yönlendirilir ve gönderinin en kısa sürede alınarak ulaşması gereken yere teslim edilir.

Teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte gereksinim haline gelen kurye hizmetimiz ile müşterilerimize ve sektörümüze yenilikler üreterek çözümler sunmaktayız. Artık, İnternet üzerinden bizlere ulaşarak kurye hizmeti alabilirsiniz. Kurye hizmetimizde sağlanan temel kolaylıkların yanında; Teslimat bilgilerinin kuryeler tarafından anında girilmesi ve işlerin en uygun kuryeye atanmasının sağlanması ve daha birçok yenilikler kazandırılmıştır. İstanbul’da; Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe Şile, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye, Pendik ve Üsküdar bölgelerine motorlu kurye hizmetimiz bulunmaktadır.

Moto Kurye İstanbul

Moto Kurye »

Moto Kurye Servisi