Hakkımızda

Hakkımızda kısaca bilgilendirelim. 2015 yılında kurulan Alo Kurye şehiriçi paket taşımacılık alanında hizmet vermek üzere faaliyetlerine başlamıştır. Müşteri memnuniyeti ve zamanında teslimat temel ilkelerin en başında gelmektedir. İstanbul’da teknik kadro personeli, motorlu kurye ekibi ve profesyonel yöneticileri ile sağlam adımlarla hizmet vermeye devam edilmektedir. Nihai amaç, taşıma ve teslimat işlerini zamanında sonuçlandırmak koşulsuz müşteri memnuniyeti olmaktadır. Kurye sektöründe ve günümüz şartlarında farklılaşan müşteri ihtiyaçlarına yönelik sıradışı çözümler üreterek fark oluşturmaya devam edilecektir.

Hizmet verilen alanda ortaya çıkan gereklilikleri yerinde ve zamanında uygulamak çalışma prensiplerinin en başında gelmektedir. Sürekli vurgulanan kavram zamandır. Sunulan hizmetlerde öncelik olarak zaman kavramı dikkate alınmaktadır. Zaman kavramı firmamızı sıradışı yapan unsurların başına getirmektedir. Verilen sözün arkasında durmak, şartlara uyum sağlamak, bir çok kriteri bir araya getirerek farklı çözümler üretmek ve başarıya doğru ilerlemek ilkelerimizin başında gelmektedir.

Hakkımızda güzel izler bırakmak istiyoruz

Sıradan kurye hizmetini herkes verebilir fakat, fark oluşturmak ve sıradışı hizmet vermek bir ayrıcalıktır. İnsanların bizim hakkımızda olumlu yönde düşünceler taşıması son derece önemlidir. Bunun için ayrıca bir çaba sarf ederek hedefimizdeki zor olanı başarmaktır.

Kurye faaliyetleri geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bu sebeple üzerinde hassas bir şekilde durduğumuz konu güven ve itibar olmaktadır. Bundan dolayı her günü ayrıca analiz ederek en doğru olanı yapmak başarı oranını artırmaktadır.

Güncelleme: 6 Şubat 2021

Alo Kurye