Bağcılar Motorlu Kurye

Bağcılar motorlu kurye hizmetleri, ilçe sınırları içinde veya İstanbul genelinde taşınması gereken bir paketi güvenli bir şekilde alıcısına ulaştırmaktır. Bu hizmetler acil durum, vip ve ekspres seçenekler sunar.

Apr 9, 2023 - 17:22
Apr 10, 2023 - 02:50
 0  1
Bağcılar Motorlu Kurye

Bağcılar motorlu kurye hizmetleri, ilçe sınırları içinde veya İstanbul genelinde taşınması gereken bir paketi güvenli bir şekilde alıcısına ulaştırmaktır. Söz konusu evrak ve paketler motorlu kurye ile taşındığından dolayı gönderi boyutunun taşınabilir ölçekte olması gerekmektedir. Şirketimiz son yıllarda İstanbul'da artan talepler doğrultusunda iş dünyasına katkı sağlamak için gerekli tüm sektörel hazırlıkları yapmaktadır. Bu hazırlığın amacı, her türlü evrak, koli ve benzeri kolilerin güvenli, sağlıklı ve zamanında alıcılarına ulaştırılmasıdır. Bu hizmetler acil durum, vip ve ekspres seçenekler sunar.

Kurye Servisi Kurye hizmeti, firmamız tarafından gerçekleştirilen paket teslim ve dağıtım hizmetleridir. Hizmetler, Kişilerin veya işletmelerin gönderilerinin bu hizmetler aracılığıyla teslim edilmesini sağlar. Telefon: +90 505 521 7906