Alo Motorlu Kurye

Avrupa Yakası Kurye

Normal, Ekspres ve Vip Gönderi Seçenekleri Bulunmaktadır.

Avrupa yakası kurye, İstanbul geneli oluşan paket teslimatlarını başarılı bir biçimde zamanında ulaştırmaktadır. Paketler, istenilen adrese yada kişiye teslim edilir. İlçe mesafelerini baz alarak size en yakın motorlu kurye yönlendirilmektedir. Uzun yıllar sektörde sunduğumuz başarılı hizmetlerle müşterilerimizin memnuniyetini her geçen gün daha fazla artırmaktayız. İstanbul’da kurye firmaları aramalarında bizimle iletişime geçerek İstanbul geneli yerel kargo hizmetinden faydalanılabilir. Bugün kurye şirketleri arasında en iyi hizmeti sunmak için gerekli olan tüm çalışmalar devam etmektedir. Amacımız, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

Avrupa yakası kurye hangi ilçelere hizmet veriyor?

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Şişli, Sultangazi, Zeytinburnu

Avrupa yakası kurye en son teknoloji motosikletlerle uzun mesafeler dahil olmak üzere her zaman en hızlı teslimat hizmetlerini sunmaktadır. Motorlu kurye servisinde, sektörün en ekonomik taşıma ücretleri verme ilkesiyle ve uygun fiyat politikası ile profesyonel hizmetleri sunar. İstanbulun anadolu/avrupa yakasında ilçe, semt ve mahalle merkezlerinde bulunan personeller ile size her zaman yakındır. Bütün bu özelliklerle sektöre adını veren alo 7/24 müşteri desteğiyle profesyonel taşıma hizmeti sunan bir firmadır. Hedefimiz İstanbul’da en iyi firma olmanın yanında hizmet alan müşterilerimizin mutlu olmalarını sağlamak ve gönüllerini kazanmaktır. İstanbul’da başlayan hizmetlerimiz, avrupa ve anadolu yakasını kapsamaktadır. İstanbul bölgesinde oluşan ihtiyaçlarınıza tek sefer yada abonelik seçenekli kalıcı çözümler sunulmaktadır.