Avrupa Yakası Kurye » Avrupa Yakası Paket Dağıtım

Avrupa Yakası Kurye

Avrupa yakası kurye olarak anadolu ve avrupa yakası paket gönderi teslimatlarını başarılı bir biçimde ulaştırıyoruz. Gönderi pakatleriniz güvenle istediğiniz adrese yada kişiye teslim edilir. Uzun yıllar sektörde sunduğumuz başarılı hizmetlerle müşterilerimizin memnuniyetini alıyoruz. İlçe mesafelerini baz alarak size en yakın motorlu kuryeyi yönlendiriyoruz.

Avrupa yakası kurye hangi ilçelere hizmet veriyor?

Hizmet verdiğimiz ilçeler: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Şişli, Sultangazi, Zeytinburnu; İstanbul bölgesinde oluşan ihtiyaçlarınıza kalıcı çözümler sunuyoruz.

İstanbul’da kurye firmaları aradığınızda, bizimle iletişime geçerek, istanbul için yerel kargo hizmeti alabilirsiniz. Bugün, kurye şirketleri arasında, en iyi hizmeti sunmak için, gerekli tüm profesyonel çalışmaları sürdürüyoruz.

Motorlu Kurye Servisi

Avrupa yakasında, en son teknoloji motosikletlerle, en uzun mesafeler dahil olmak üzere, her zaman en hızlı teslimat hizmeti sunuyoruz. Motorlu kurye servisinde, sektörün en ekonomik taşıma ücretleri verme ilkesiyle ve uygun fiyat politikası ile profesyonel hizmetleri sunar. İstanbul, anadolu ve avrupa yakasında, her ilçe semt ve mahalle merkezlerinde bulunan personeller ile size her zaman yakınız.

Bütün bu özelliklerle sektöre adını veren, 7/24 müşteri memnuniyetiyle profesyonel taşıma hizmeti sunan bir firmayız. Hedefimiz, istanbulda en iyi firma olmanın yanında, hizmet alan müşterilerimizin mutlu olmalarını sağlamak ve gönüllerini kazanmaktır. İstanbul’da, başlayan hizmetlerimiz avrupa ve anadolu yakasını kapsamaktadır.

Alo Kurye