Avcılar Motorlu Kurye

Avcılar motorlu kurye hizmetleri, ilçe sınırları içinde veya İstanbul genelinde paketleri alıcısına teslim eder. Bu paketler motorlu kurye ile taşınır. Paket boyutunun da taşınabilir ölçekte olması gerekir.

Apr 9, 2023 - 17:19
Apr 10, 2023 - 02:51
 0  4
Avcılar Motorlu Kurye

Avcılar motorlu kurye hizmetleri, ilçe sınırları içinde veya İstanbul genelinde paketleri alıcısına teslim eder. Bu paketler motorlu kurye ile taşınır. Paket boyutunun da taşınabilir ölçekte olması gerekir. İstanbul'da son yıllarda artan talep nedeniyle sürekli kendini yenilemekte ve iş dünyasına katkı sağlamak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaktadır. Avcılar kurye olarak görevimiz her türlü evrakı güvenilir bir şekilde teslim etmektir. Şehir içi ulaşım hizmetleri ile sorunsuz teslimat için sürekli farklı alternatifler üretiyor ve başarılı bir şekilde çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için sorumluluk bilinciyle sıra dışı hizmetler sunmaktadır. Acil, vip ve normal seçenekleri bulunmaktadır. Paket taşımacılık hizmetlerinde çok çeşitli kalıcı çözümler sunulmaktadır.

Kurye Servisi Kurye hizmeti, firmamız tarafından gerçekleştirilen paket teslim ve dağıtım hizmetleridir. Hizmetler, Kişilerin veya işletmelerin gönderilerinin bu hizmetler aracılığıyla teslim edilmesini sağlar. Telefon: +90 505 521 7906